Jakość, jakość i jeszcze raz jakość!

Wszystkie technologie i procesy w jednym miejscu

Druk odbywa się w technologii offestowej oraz cyfrowej. Park maszynowi stanowi 7 maszyn offestowych (łącznie 68 agregatów), w tym 4 maszyny do druku z roli.

2 maszyny to wyjątkowe na skalę światową konfiguracje z aplikacjami do foliowania na zimno w technologii Cold Foil, podwójnego lakierowania z efektem Drip-Off, tłoczenia oraz wykrawania w linii podczas druku. Do druku cyfrowego wykorzystujemy 5 maszyn w 3 technologiach.

Druk do 10 kolorów i lakierowanie obustronne z suszeniem w linii

Łącznie 12 agregatów, 7 metrów pieca suszącego IR na końcu suchy arkusz!

Maszyna używana na świecie zarówno przez drukarnie przemysłowe do druku najwyższej jakości katalogów i albumów oraz drukarnie internetowe drukujące szeroki asortyment produktów reklamowych jak ulotki, czy katalogi w małym i średnim nakładzie.

Maszyna LITHORONE S40 SP jest jedną z kilku maszyn wyprodukowanych przez firmę Komori na świecie i jedyną maszyną w Europie.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

3 technologie, 5 maszyn

Do druku cyfrowego wykorzystujemy 5 maszyn w 3 technologiach. Z uwagi na unikalne cechy i parametry każda z nich realizuje określony asortyment produktów. Maszyny drukują w kolorystyce do 6 kolorów, w tym kolorem białym.